ساعت و تاريخ

تور تایلند

تاریخ آخرین به روزرسانی 1396/07/19

ماموریت


ماموریت و هدف :

شرکت پیشرو انرژی زیگورات با هدف و ماموریت نگاه نو داشتن به حوزه انرژی در سطح ملی و فرا ملی و با بهره مندی از بهترین و کارآمدترین متخصصان و مهندسین این حوزه و ارتباط قوی با دانشگاه های معتبر در بخش فنی مهندسی و نیز با بهره گیری از متخصصات قوی در بخش حقوقی ، اقدام به تعریف و اجرای پروژه های متعددی در زمینه های مطالعات فنی ، امکان سنجی ، امور پیمانکاری و اجرا و مشاوره در حوزه انرژی به ویژه انرژی های تجدید پذیر نموده است .

این شرکت در راستای تحقق اهداف خود و حمایت های زیست محیطی و کاهش آلاینده ها ، اقدام به فرهنگ سازی و اصلاح نگرش در حوزه تولید و مصرف انرژی به خصوص برق نموده است و در مسیر این هدف عزم راسخ خود را برای ایجاد مولد های خورشیدی خانگی و کوچک جزم نموده است .

تعهد ما: برای سرمایه­ گذاران در بخش انرژی های تجدید پذیر به ویژه خورشیدی و دوستداران محیط زیست، شرکت پیشرو انرژی زیگورات با ارتباطات مستقیم با برندهای معتبر جهانی در این زمینه، متعهد به ارائه بهترین خدمات در طراحی و اجرای سیستم های خورشیدی بوده و شما را با رضایت کامل به اهدافتان در استفاده و ترویج انرژی های پاک می­ رساند. ضمنا این شرکت با آمادگی تمام وقت و کوشایی در نگهداری از سیستم های شما، خاطرشما را در این زمینه آسوده خواهد کرد.

damavand-mdmedkic4y00xrrz0nck9zkh89us9qzx6btsz8zjowsun_large